Služby

Beat Patrol

Tato služba zahrnuje kontrolu vašeho majetku, objektu nebo i celých obcí motorizovanou hlídkou v plovoucích časových intervalech a další  kontrolních služby týkající bezpečného zajištění majetku.

Obecní Bezpečnostní Služba

Pořádková služba s monitoringem a kontrolou zajištění vozidel a celkového dění v obci, nebo v městské části  a to buď ve 24 hodinové režimu, či v režimu po domluvě se zastupitelem obce, či městské části. Tato služba je převážně preventivního charakteru. Je určena pro obce, městské části a města které si nemohou dovolit z rozpočtu financovat městkou či obecní policii.

Strážní služba - Fyzická ostraha

Poskytujeme ostrahu rozsáhlých objektů, administrativních budov, parkoviští, obchodních domů a center, muzeí, škol, satelitních sídlišť i celých obcí. Dále služby na recepcích, vrátnicích, kontrolní pochůzkovou službu za asistence služebních psů s psovody i motorizované hlídky pro ochranné služby na velkokapacitních objektech a průmyslových zónách.

Napojení Elektrického Zabezpečovacího

Systému (PCO) a montáž kamerového systému

Napojíme váš zabezpečovací systém přímo na naše členy Pohotovostní Motorizované Skupiny s téměř okamžitou reakční dobou. Dále zajistíme kompletní montáž EZS a kamerového systému s pravidelnými revizemi a servisem.

V lokalitách Ďáblice a severní část Prahy 8, Ládví, Střížkov, Prosek, Čakovice, Třeboradice, Miškovice,Březiněves,Bořanovice, Pakoměřice, Sedlec, Líbeznice, Hovorčovice, Měšice, Bášť, Nová Ves střežení objektů prostřednictvím EZO/PCO. V případě zájmu ochrany v ostatních lokalitách po domluvě.

Psychologická Bezpečnostní Ochrana Objektů

Služba je poskytována především v době dlouhodobé nepřítomnosti majitele objektu (víkendy, dovolené) a představuje jeho kontrolu prostřednictvím několika monitoringových návštěv, během 24 hodin a další služby vedoucí k větší bezpečnosti dočasně opuštěného objektu jako např. vybírání poštovní schránky, zajištění vývozu popelnic a podobně.

Záchranná Bezpečnostní Služba-TRANSPORTASISTENT

Služby související s dopravními nehodami, kdy se jedná o zajištění vašeho majetku proti krádeži. Váš majetek uskladníme v našem střeženém skladu, dále zajistíme kompletní služby v oblasti odtahu a následného servisu.

Rychlý nástup členů ochranné služby například v případě rozbité výlohy Vašeho obchodu zajištění jeho ochrany po dobu nezbytně nutnou, aby nedošlo k dalšímu poškození či odcizení majetku.

Dále zajistíme ochranu např.odstaveného kamionu na parkovišti, odpočívadlech a podobně.

Zprostředkování zdravotnické služby a požární hlídky na hromadných kulturních akcích.

Doprovodné a Převozní Služby

Poskytneme doprovod a ochranu rozměrných nákladů, kolon vozidel, převozy osob a majetku.

Osobní autodoprava a přeprava osob

Stěhování a služby s tím spojené

Služba je poskytována v rámci přepravy osob např. v pozdních večerních hodinách, kdy zaměstnavatel dbá na to, aby jeho, a především zaměstnankyně, se dostaly ze zaměstnání v pozdních věčerních a nočních hodinách domů s pocitem bezpečí a včas. Je určena i osobám, které převážejí důležité dokumenty a podobně a také těm, kteří se potřebují zkrátka jen někam dopravit a nechtějí své věci ohrožovat jejich ztrátou nebo jejich poškozením.

Dále zajistíme kompletní stěhování bytů, rodinných domů a společností a to zárověň s bezpečnostní ochranou veškerého stěhovaného a zvláště pak hodnotně cenného majetku klienta, před zcizením, nebo poškozením. Starožitnosti a podobně jinak hodnotné věci, jsou transportovány ve zvláštním režimu přepravy.

Facility Management

Správa údržby a pořádku zahrnuje úklidové služby komerčních prostor, administrativních budov, autosalónů, rodinných domů a podobně.

azr PRAHA AGENCY s.r.o.

BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA a víceúčelová společnost

Telefon:  +420 237 837 551, 778 083 808

E-mail: info@azrpraha.cz

Další kontakt na internetu

www.ostraha-praha.cz

Facebook

Skype: dispečink AZR Bezpečnost

Kontaktujte nás

azr PRAHA AGENCY s.r.o.
Legionářů 514/62, 182 00 Praha 8

IČ:03699935 DIČ: CZ03699935